Partner Dariusz Apelski

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Partner Dariusz Apelski

darek456748889902@wp.pl Nowy wpis

Bardzo dobry firma dobre stawki mają i nie ma co na nich narzekać bo ja narzekałem zwyzywalem firmę partner Dariusz apelski na komentarzy i nie chcą mnie przyjąć na nowo do pracy w Sochaczewie a bardzo się zrzyłem z kolegami z pracy w sekcji sochaczew

Magdalena Nowy wpis
@darek456748889902@wp.pl

No dobra ale właściwie to czemu odszedłeś wcześniej skoro taki zżyty byłeś?

darek456748889902@wp.pl Nowy wpis
@Magdalena

Bo zostałem zwolniony przez firmę partner Dariusz apelski w Warszawie ale z miłom chęcią wrócił jak by mnie znowu przyjęli

Jolanta Nowy wpis
@darek456748889902@wp.pl

No to jeśli będzie jakaś rekrutacja to nie możesz się zapiać czy coś? Swoją drogą wiesz czy masz jakiś okres karencji przed potencjalnym przyjęciem? Tutaj byli pracownicy mogą wracać tak właściwie?

Banan

Przepracowałem dwa tygodnie w charakterze kierowcy śmieciarki ,mam problem z otrzymaniem wynagrodzenia. Ogólnie Wielki bałagan, brak organizacji. Nie polecam.

Jason
@Banan

Pracowałem bez umowy i ciężko o wypłatę lub godziny giną

Jolanta
@Jason

No się nie dziwię, że bez umowy może o wypłatę być ciężko. Czemu na takie warunki się zgodziłeś?

Kierownik
@Banan

W pierwszej kolejności to się przedstaw a nie piszesz anonimowo. Byłoby łatwiejsze pole do rozmowy. A tak wychodzi na to że napisałeś tylko celem wywołania(usunięte przez administratora)

Jolanta
@Kierownik

A faktycznie taka sytuacja miała miejsce czy właśnie niekoniecznie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Partner Dariusz Apelski?

Partner Dariusz Apelski wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowa.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Partner Dariusz Apelski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Wujek Dobra Rada

Pracując tam, zobaczyłem, że bardzo szybko zwalniają i przyjmują następne osoby, co sprawia, że w biurze nikt nic nie wie. Wszelkie telefony od mieszkańców co do interwencji co do opróżniania koszy są całkowicie lekceważone. Te same osoby dzwonią po 7 razy a i tak nie mogą się doczekać interwencji. Godziny pracy w biurze są spoko, nie ma zmuszania do dłuższej pracy. Stawki w biurze są żenujące niskie, większość pracuje tam w granicach dwóch tysięcy, co poniektórzy parę stówek więcej. (usunięte przez administratora)Nie polecam miejsca, po tygodniu już wiedziałem, że nie chce tam pracować, choć się jeszcze trochę pomęczyłem będąc tam parenaście tygodni to utwierdziło mnie to w przekonaniu o tym, że koniec to dobra decyzja. Wszystkie komentarze pozytywne na goglach i tutaj są pisane przez kadrę zarządzająca i na ich zlecenie. Z negatywnymi komentarzami walczą cały czas zgłaszając je jako nadużycie i dlatego nie ma tu wielu informacji jak to wygląda. Mój komentarz na Googlach został usunięty choć był bardzo delikatny, tak jak i ten. Pewnie ten też szybko zniknie. Prawda i tak w końcu musi wypłynąć.

Wujaszek
@Wujek Dobra Rada

Zgadzam sie

Mati

Bardzo mila atmosfera w firmie. Jestem od niedawna ale jestem zadowolony.

Waldek
@Mati

To chyba piszesz opinie nie o tej firmie co potrzeba

Patrykos
Kandydat

Witam mam pytanie. partner poszukuje pracowników jako kierowca chciałbym się zapytać jakie proponuje wynagrodzenie oraz umowa o prace czy zlecenie ? Posiadam prawo jazdy kat B C C+E

@Patrykos

Dzień dobry, tak, poszukujemy w tej chwili pracowników na stanowisko kierowcy. W sprawie wynagrodzenia oraz warunków zatrudnienia uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Partner Dariusz Apelski dla pracy jako Księgowa są dla was satysfakcjonujące?

Ja
Kandydat

Witam czy firma zatrudnia obecnie na stanowisku hakowca ?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Partner Dariusz Apelski? Chętnie zatrudniają?

@Pytanie

Dzień dobry, oczywiście. Zapraszamy studentów studiów niestacjonarnych do aplikowania i współpracy. Pozdrawiamy Zespół Partner

klient
Klient

A czy ma Pan zwolnienie lekarskie?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Partner Dariusz Apelski?

@Pytanie

Po żadnym firma nie daje umów na „stałe”

Karol
Klient

Zakład tej firmy przy ul. Zarzecze generuje straszny smród, który jest nie do wytrzymania. Z całego serca współczuję okolicznym mieszkańcom. Przechodząc obok można zwymiotować. Kierowcy samochodów ciężarowych tej firmy jeżdżą bardzo niebezpiecznie. Duża prędkość, ścinanie zakrętów, wymuszanie pierwszeństwa... To wszystko aż prosi się o nieszczęście. Niestety nikt z tym nic nie robi.

Czy Partner Dariusz Apelski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Dzień dobry. Umowa zlecenia jest zawierana na pierwszy miesiąc pracy (okres próbny). Po upływie tego okresu zawieramy z Pracownikami umowę o pracę.

DelWalczako
@Pytanie

Oczywiście że tak, u nich to priorytet. Nie chcą ludzi bez umów

Monter

Czubku. Spawacz, na gazy. I Tig. Ma u mnie 50. Skąd wy jesteście

Dodam jeszcze że praca kierowcy pługu do odśnieżania wiąże się z ryzykiem, ponieważ większość samochodów które firma posiada nie działają. Kierowca dostał 3 tyś zł Kary pieniężnej za nie posypane 400 m drogi solą z powodu nie działającego sprzętu, więc warto się zastanowić czy faktycznie dostanie się pieniądze za pracę, tak samo jak za przebicie opony w śmieciarkach i innych samochodach firma obciąża pracownika kosztami. Zależy mi na tym żeby ludzie wiedzieli co tam się dzieje zanim podejmą decyzję o pracy w tej firmie, oczywiście pozytywne komentarze są pisane anonimowo przez brata prezesa żeby praca w tej firmie wyglądała na pozytywną co nie jest prawdą... Jak dzień wypłaty, czekać od godziny 15:30 do 18:00 na mrozie bo niemożna poczekać w poczekalni na recepcji a jak nie pasuje to do widzenia można usłyszeć...

@Były pracownik

Jeśli samochody NIE DZIAŁAJĄ to jak nim jeździłeś? Jeśli dostałeś karę 3 tys i tylko żalisz się na portalu to ile tam płaca? A to chyba normalne ze jak kierowca rozwali oponę ze swojej winy to musi za nią zapłacić! W swoim samochodzie jak rozwalisz oponę to tez szef na co kupować. Chyba podpisałeś umowę powierzenia mienia?

WD
Klient

Polecam! Firma rzetelna i profesjonalna. ????????????

@WD

Rzetelna i profesjonalna? Nic w tym stylu, sam osobiście słyszałem tekst brata prezesa nie ważne że pług się zepsuł ważne żeby widzieli was na ulicy żeby firma nie dostała kary finansowej 50 tyś zł czyli aby na sztukę bo samochody mają nadajniki GPS w samochodach, szkoda tylko że większość tych samochodów nadaje się tylko na zezłomowanie... (usunięte przez administratora)

Dariusz
@Były pracownik

Mam przez to rozumieć, że stan techniczny samochodów w firmie Partner Dariusz Apelski Twoim zdaniem pozostawia wiele do życzenia? Tak aktualnie rozumiem Twój komentarz, dlatego, jeżeli będziesz tak uprzejmy to napisz mi proszę, jak to dokładnie wygląda. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź? Dziękuję.

Pracownik plugo-solarki
@Były pracownik

Wiesz co koleś specjalnie piszesz takie bzury bo widocznie do roboty się nie nadawałeś!!!! Jak dla Ciebie pług jest najważniejszy to lecz się człowieku i nie mów zes specjalista. Głównym zadaniem jest posypywanie a nie pluzenie ono tylko ma ewentualne zadanie pomocy przy dużych opadach. A te opady co były w ostatnich latach to wcale się nie dziwie ze cię (usunięte przez administratora) skoro pług chciałeś opuszczać - chyba żeby go rozwalić. Aż żal się czyta takich pseudo kierowców i pseudo specjalistów.

Firma Partner Apelski, rodzinny biznes dobra praca dla członczków ich rodziny... I tylko dla nich, plusy tej pracy? Ciepły posiłek, i odzież robocza buty 2 numery za duże, ubrania także... Jako były spawacz tej firmy nie polecam pracy na żadnym stanowisku pracownika fizycznego. Firma posiada starą spawarkę migomat która spawa tylko na 2 biegu bo wyżej nie można ustawić z powodu przegrzania, i dwie spawarki na elektrodę które nie nadają się do pracy... Jako spawacz dostałem 16 na godzinę we wstępnej rozmowie, a fakt był taki że wyszło 9zł h dowiedziałem się przy rozliczeniu za 43 godziny pracy otrzymałem 325 zł. Praca wygląda w ten sposób przyjeżdża samochód do spawania więc trzeba sobie samemu zaciągnąć migomat z butlą w sumie około 140 kg wagi po krzywej trelince która jest na placu firmy oczywiście sam... Firma nie dba o jakość wykonanej pracy, dlatego samochody są robione byle jak aby było, zanim przygotujesz wszystko pod spawanie są już kolejne samochody więc praca dla jednego spawacza to zbyt wiele ale zdaniem brata prezesa który niema pojęcia o spawaniu na samochód wystarczy pięć minut, między czasie spawać po kimś regały które ktoś zepspół przy spawaniu. Każdy spawacz wie że spawa się w skórzanych rękawicach, ale tam niema takiej odzieży ochronnej, tak samo zepsuta przyłbica można sobie oczy naświetlić... Ogólnie sam zrezygnowałem z pracy po czterech i pół dniach, jak usłyszałem od brata prezesa że nie zasługuje na 16 zł h za pracę co na spawacza stawki zaczynają się od 20 zł h. (usunięte przez administratora)

Myśliciel
@Były pracownik

Chłopie wcale się nie dziwie ze cię z roboty (usunięte przez administratora) jak dla ciebie przepracowanie 43 godzin to 4,5 dnia - to robotny nie jesteś. Dobry spawacz wszystkim pospawa a nie kłam ze rękawic i okularów nie ma bo BHP-owiec wszystkiego pilnuje.

Wujaszek

Zgadzam się

Franz
Klient

Korzystam z usług Partnera i jestem bardzo zadowolony. Obsługa jest fachowa, terminowa i sprawna. Nie miałem z nimi najmniejszych kłopotów i mam nadzieję, że nadal tak będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Dariusz Apelski - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Partner Dariusz Apelski?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Dariusz Apelski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Dariusz Apelski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Partner Dariusz Apelski?

Liczba opinii klientów firmy Partner Dariusz Apelski, to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Partner Dariusz Apelski
Przejdź do nowych opinii