Rembud Paweł Adamczyk Katarzyna Łuszczek Sławomir Czak

Opinie o Rembud Paweł Adamczyk Katarzyna Łuszczek Sławomir Czak

Leszek P

Chciałbym ostrzec wszystkich przed tą nierzetelna amatorską bez doświadczenia grupą ludzi którzy wykonują instalacje c.o Instalacje wykonane przez nich to czysta fuszerka, nie odprowadzają również podatków za wykonane usługi ponieważ często zdarza się że nie jest wystawiany rachunek

Zostaw opinię o Rembud Paweł Adamczyk Katarzyna Łuszczek Sławomir Czak - Grójec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rembud Paweł Adamczyk Katarzyna Łuszczek Sławomir Czak