Cardsplitter Beata Wierzbicka

Legnica

Opinie o Cardsplitter Beata Wierzbicka

szpinak

w Legnicy, Fatalna obsługa. Odłączyli naziemną nie mogę się doczekać montera od DWÓCH miesięcy. Teraz twierdzą że mam sobie sam znaleźć montera. Obiecują nie realizują. Unikajcie tego punktu

Klient

Też nie polecam. Wysyłają niesprawne dekodery, niemiła obsługa i brak wiedzy fachowej. PORAŻKA!

tomek

spoko sklep , chyba najlepiej zaopatrzony w naszym miescie , kupowalem tam kilka razy praktycznie wszystko do TV i ostatnio komórke w dobrej cenie , tak że spokojnie polecam :)

NRS1

Nie radzę wiązać się z tą firmą. Miałem z nimi do czynienia przy okazji reklamacji dekodera NC+ i kompletna porażka. Całkowity brak profesjonalizmu. Sądzę (mam szczerą nadzieję) że nie pociągną długo jak będą traktować klientów w taki sposób. Więc jak ktos szuka tam pracy to chyba na krotko :)

Zostaw opinię o Cardsplitter Beata Wierzbicka - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cardsplitter Beata Wierzbicka