Promontel Serwis Sp. z o.o. Z Siedzibą W Kielcach

Adres: Chęcińska 40 A, 25-020 Kielce

NIP: 9591814608 KRS: 0000302192

Promontel Serwis Sp. z o.o. Z Siedzibą W Kielcach

Opinie o Promontel Serwis Sp. z o.o. Z Siedzibą W Kielcach

Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie Promontel Serwis Sp. z o.o. ? Napisz swoją opinię na forum!

Zostaw opinię o Promontel Serwis Sp. z o.o. Z Siedzibą W Kielcach - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promontel Serwis Sp. z o.o. Z Siedzibą W Kielcach