Bał-Sat S.C. Telewizja Kablowa

Adres: ul. Organizacji "Wolność i Niezawisłość" 52, Łódź

Bał-Sat S.C. Telewizja Kablowa

Opinie o Bał-Sat S.C. Telewizja Kablowa

Jeśli pracowałeś w firmie Bał-Sat S.C. Telewizja Kablowa to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.

Zostaw opinię o Bał-Sat S.C. Telewizja Kablowa - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bał-Sat S.C. Telewizja Kablowa