Zakład Tapicerski Produkcyjno- Usługowy Tapi Agnieszka Filip

Adres: Dębicka 88, 35-503 Rzeszów

NIP: 8132360952 REGON: 180291070

Zakład Tapicerski Produkcyjno- Usługowy Tapi Agnieszka Filip

Opinie o Zakład Tapicerski Produkcyjno- Usługowy Tapi Agnieszka Filip

Macie doświadczenie w pracy w firmie Tapi S.C. Zakład Tapicerski ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Zakład Tapicerski Produkcyjno- Usługowy Tapi Agnieszka Filip - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Tapicerski Produkcyjno- Usługowy Tapi Agnieszka Filip