Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe

Lublin

Opinie o Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe

Ela

Bardzo fajna firma - miło wspominam współpracę - niestety musiałam zrezygnować z powodów osobistych ale chętnie bym wróciła. Firma stabilna od wielu lat na rynku i jest jednym z liderów w branży dekoracyjnej

Wacek
@Pracownik 23.05.2016 13:22
Jak się całymi dniami siedzi w domu i nie wyrabia minimalnych planów sprzedażowych to nie ma co się dziwić że nie jest kolorowo...

"Jak się całymi dniami siedzi w domu i nie wyrabia minimalnych planów sprzedażowych to nie ma co się dziwić że nie jest kolorowo" - ooo ten sam wpis widnieje wśród opini dotyczących siostrzanego Eksimu - panowie szefowie można było się chyba wysilić na inny komentarz? A nie, to zbyt wygórowane oczekiwania!

Jvd
@Wacek 06.10.2016 18:53

Panie Jakubie - mozna było tylko po co skoro skoro to jest prawda a pracowal Pan dla obu firm...

prawdziwy

Ostrzegam. Firma siostrzana dla Eksim Lublin.Jeśli cenisz sobie zdrowie psychiczne, nawet nie jedź do Lublina na Szmaragdową na rozmowy.Będzie pięknie, kolorowo, wręcz serce na dłoni.Szybko ci trójka właścicieli otworzy oczy. Poziom przedszkola jest za wysoki. Tam jest żłobek.

Zostaw opinię o Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe