Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sylwester Lech

Wrocław

Opinie o Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sylwester Lech

makintosch

kasa kasa kasa, trzba mu płacic po wszytskim, poniewaz jest on nie słowny i bylejako traktuje swoja prace.

mechanik

co admin dostajesz w łape od pana sylwestra czy co nie było brzydkich słów tylko sama prawda jak to sie ma. Admin jest skorumpowany kasuje prawdziwe opinie na temat tej firmy

mechanik

czemu admin kasuje opinie, powiem w skrócie bo niechce mi sie pisać tego samego od nowa. To jest poraszka

Zostaw opinię o Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sylwester Lech - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sylwester Lech