Glass House Joanna Grunwald

Kraków

Opinie o Glass House Joanna Grunwald

Janielica

Praca przy montażach szkła jest dla młodych ludzi a nie dziadków pod 60-tkę z zapędami na dyrektora.

Janioł

Ileż słodkości. Ajajajajajaj . Czyli tzw reklama na chama. A co mają wspólnego te reklamowe słodkości do procesu rekrutacji. Kiedy zjawiłem się na rozmowie rekrutacyjnej z Panią Prezes, dowiedziałem się, że stanowisko pracy jest już obsadzone. Po moim zdziwieniu Pani Prezes stwierdziła, że zmiany dokonują się często. Kiedy spytałem - Z jakiego powodu? odpowiedź brzmiała. "Nie wiem". Nic dziwnego, że nie wie, skoro Pani Prezes chciałaby zatrudniać strongmenów do noszenia szyb o obciążeniu na jedną rękę ok 50 kg. Ot dzisiejsze "managery". Dziwi mnie, że na portalu o pracy pojawiają się zamiast opinii o pracy- reklamy produktów.

nina

Ja zamówiłam kabine prysznicową u nich, bardzo mili ludzie i solidni :) A kabina jest świetna.

Dżesi

Znam tą firmę dobrze realizują zlecenia. Sąsiadowi zrobili świetną łazienkę...

Kaśka&Bartek

zamówiliśmy panele szklane nad blaty kuchenne, szkło nie było hartowane, ponieważ jest emaliowane, przez co jego wytrzymałość ogólnie jest niższa, ale po kilku uderzeniach np. drewnianą deską do krojenia nic się im nie stało. czyści też się dosyć dobrze, nie zostają smugi. ogólnie polecamy firmę ;)

Stach

Korzystałem z usług Glass House i jest super. Kupiłem szklane drzwi przesuwane, ze szkłem matowym. Super! ;)

MarysiaKrakow

Polecam wszystkim tą firmę. Rewelacyjne szklane produkty (szczególnie lustra). Bardzo miły kontakt.

Zostaw opinię o Glass House Joanna Grunwald - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glass House Joanna Grunwald