Bor-Mar Zakład Szklarski

Opinie o Bor-Mar Zakład Szklarski

Andrzej

Oddałem akwarium do wymiany szyby dolnej.Szyba została wymieniona ale akwarium zostało porysowane. Akwarium zostało sprowadzone z Niemiec i kosztowało mnie trochę kasy i zostało porysowane.Renomowany zakład nie pozwolił by sobie na takie zaniedbania i postarał by się to zrekompensować. Nie polecam

erer

właściciel firmy traktuje pracowników jak niewolników i śmiecie, nie polecam.

Zostaw opinię o Bor-Mar Zakład Szklarski - Jastrzębie-zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bor-Mar Zakład Szklarski