Opinie o Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska w Jelenia Góra

Mariusz Synówka, Jelenia Góra Nowy wpis

Jestem klientem firmy od 7 lat. Zakupiłem 34 fronty kuchenne, 4 kuchenne panele ścienne, zabudowę prysznica i kilkadziesiąt różnych szklanych drobiazgów (lustra, półki, statuetki). Fronty kuchenne w różnych wymiarach, dopasowane do aluminiowych ram. W związku z tym, że ramy (zgodnie z normą producenta) miały tolerancję 1-2mm na metrze bieżącym, każda z tafli szkła była ręcznie doszlifowywana do idealnie pasownego wymiaru. Sytuację utrudniał fakt, że szyby były na krawędziach fazowane. Właściciel firmy poinformował mnie, że utrzymanie idealnego kąta w narożnikach szyb (zwłaszcza przy mniejszych elementach) będzie niezwykle trudne ze względu na ograniczenia maszyny wykonującej fazowanie. Postanowiłem skonfrontować tą wiedzę z innymi wykonawcami. Dwie rozmowy mnie przekonały - rozmówcy powiedzieli, że idealny kąt przy tym rozmiarze szkła nie jest trudny... jest niemożliwy. A ja mam w kuchni dowód, że jest! Połowa szyb (na nasze życzenie) pomalowana została wybranym kolorem lakieru samochodowego - bez gwarancji mieszalni lakierów, że na szkle nie powstaną smugi. Panele na ścianie były wykonane z dedykowaną grafiką, łączenia w narożnikach zawierają idealnie spasowaną kontynuację detali oraz, co było dla nas istotne - zachowują symetrię elementów. Zabudowa prysznica wykonana została z podwójnej szyby z zatopioną w środku jedwabną tkaniną. Materiał składa się z kilkunastu kuponów, których kompozycję w trzech warstwach wymyśliliśmy sobie sami. Właściciele firmy "HTi" znając już nasz stosunek do detali i efektu końcowego wpuścili nas na halę, gdzie sami poukładaliśmy przygotowane do "zamknięcia w szkle" kupony tkaniny. Jestem wymagającym/trudnym klientem... i spełnienie wszystkich naszych oczekiwań sprawiło, że kolejne zamówienie (szklana szafa do łazienki - wykonana tą samą techniką co kabina) zostanie również zrealizowane w tej firmie. I zważywszy na mój poziom satysfakcji... nigdy się nie targowałem. Niedowiarkom mogę podesłać zdjęcia.

Zadaniowiec

Polecam firmę. Dobre ceny extra jakość. Cały nowoczesny park maszynowy.

Cichy Nowy wpis
@Zadaniowiec

Witam. Czy do firmy są przyjęcia,na jakie wynagrodzenie można liczyć -- ma rękę.?

HTI - "najlepsi z najgorszych"

Dobry cyrk się tutaj odstawia:) Przez kilka lat nie było prawie żadnych opinii o tej firemce. Dopiero kiedy zauważyli że pojawiły się negatywne wpisy w większej ilości to postanowili uruchomić swoich trolli , którym się wszystko podoba. Regularne fałszywe pozytywne opinie i raportowanie negatywnych opinii. Właściciele NICZEGO SIĘ NIE NAUCZYLI ale karma wraca:) Trzeba być osobą ograniczoną żeby nie zauważyć że coś tu śmierdzi. Kłamczuchy i tyle w temacie.

Ryszard Nowy wpis
@HTI - "najlepsi z najgorszych"

No jeśli masz inne zdanie od pozostałych komentujących to podziel się swoją bardziej szczegółową opinią. Skąd Twoje negatywne odczucia? Co konkretnie Ci się nie podobało?

Karolina Nowy wpis

Polecam systemy przesuwne. Czarne okucia i hartowane szkło. Dłuższy czas oczekiwania, ale i tak krótszy niż gdzie indziej. Mili montażyści.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko pracownik fizyczny.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Marzena

Polecam firmę. Jestem zadowolona z usługi . Dłuższy czas oczekiwania, ale efekt końcowy bardzo dobry.

Polecam

Polecam HTI

Polecam

Marcin Kaminski

Polecam kabinę na wymiar i balustradę.

Cenzura
@Marcin Kaminski

Serio ? Upadliście aż tak NISKO że sami organizujecie sobie NOWE wpisy ? Teraz kolejny raz wystawiacie ogłoszenie że szukacie pracownika więc trzeba się WYBIELIĆ w nieuczciwy sposób. Taka super firma że znowu szukacie? Ten co popracował 3 miesiące was nie docenił ? Macie ludzi za kretynów. Tyle czasu było zero wpisów a tu nagle HURAGAN!? i WSZYSCY ZADOWOLENI NAWZAJEM SOBIE LAJKUJĄCY ? Macie pecha bo ludzie potrafią myśleć i analizować.

Dobre wykonanie, dłuższy czas oczekiwania. Cena przyjazna ,balustrada i kabina na medal. Polecam

Martyna Korzuszyn

Polecam firmę, mają dużo klientów, dlatego dłużej trzeba czekać, ale jakość jest super. Polecam balustradę i druk do łazienki.

Kabina i ekran szklany spełnił moje oczekiwania polecam.

Samuraj

Polecam firmę, profesjonalna obsługa. Wyposażenie w całym domu, balustrady kabina lustra Super jakość. Dłuższy czas oczekiwania, ale warto.

Balustrada szybki montaż. Polecam.

Marylka

Lustra pięknie zrobione. Zamawiamy jeszcze kabinę. Polecam.

NICK

Jest ok

Kaśka SZ.

Polecam. Ekran cudo. Lustro piękne i duże.

Romek

Pracowałem tu trochę, potem wyjechałem do Holandii. Wszystko było ok.

Firma ok.

Polecam.

Renata Czerwińska

Witam! Dawno nie spotkałam się z takim brakiem kultury podczas kontaktu z klientem. Byłam umówiona z firmą HTI na wymianę lustra w ramach reklamacji. Ekipa nie pojawiła się w umówionym terminie a z firmą nie był żadnego kontaktu. Po dwudziestym z kolei telefonie odebrała ode mnie żona właściciela z informacją aby nie zakłócać im pobytu na urlopie, po czym się rozłączyła. Właściciel firmy odebrał telefon dopiero po tygodniu z informacją że łaskawie wymieni mi lustro w przyszłym tygodniu. Podejście do klienta na poziomie zero!

H.T.I.
@Renata Czerwińska

Sprawa jest zgłoszona na policję, dla zainteresowanych możemy podać szczegóły. Firma nigdy nie miała takiego klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska?

Iwanowska Halina H.T.I. Szkło Zakład Szklarski Halina Iwanowska
  • Wiejska 93