Uliasz Józef Firma Usługowa

Rogi

Opinie o Uliasz Józef Firma Usługowa

Bbbbbb

Ok ale napiszcie który bo jest tam dwóch braci którzy wiercą

Romek

Szkoda zachodu, złodziej jakich mało, zapłaciłem za studnie 9000 zł, miało byc blisko 30m, nawet 11m nie było , miały być filtry - nie ma,

Jarek

Podpisuje się pod treścią przedmówcy, kombinator i naciągacz nie polecam, szczególnie na takich typków trzeba uważać / chcieli nas naciąć na studnie 40m a rury miały filtry na 10 złodziejstwo /

tolek

Kombinator i naciągacz, nie mówi o ukrytych kosztach np. koparka, rury, filtry... do tego kopie ile się da im głębiej większa kasa a potem płacić trzeba za metry a studnia okazuje się na 12m, nie polecam i 10 razy trzeba się zastanowić zanim się takim ludziom powierzy prace, porażka

Zostaw opinię o Uliasz Józef Firma Usługowa - Rogi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uliasz Józef Firma Usługowa