Zbigniew Starus Stolarez

Dzielna

Opinie o Zbigniew Starus Stolarez

Tadeusz

Gwarancja wykonania pracy w tej firmie to fikcja. Nie dajcie s9ę nabrać na 2 letnia gwarancję, ponieważ ten Pan nie odbierze od Was telefonu. Nie polecam tej firmy. Jeżeli cos dla Was wykonają to będziecie żałować.

klijent tej firmy

ta firma wogóle nie powinna istnieć, tan Pan wogóle nie wywiązuje się z warunków umowy którą sam daje do podpisu, nie wywiązuje się z terminów w umowie i nie odbiera telefonów. Po wykonaniu nie chce naprawić tego co sam zepsuł a swoich praw trzeba domagać się przed Sądem. Nie bierzcie tej firmy. Będziecie tego bardzo żałować tak jak ja teraz.

rozczarowany

zbyt długi czas oczekiwania na realizację

misio

skandaliczne traktowanie praowników

Zostaw opinię o Zbigniew Starus Stolarez - Dzielna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Starus Stolarez