Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Zakład Przemysłu Drzewnego

Golub-dobrzyń

Opinie o Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Zakład Przemysłu Drzewnego

ert

Nie polecam pracy w tej firmie... Kierownictwo ządnego poszanowania drugiego człowieka brak kultury..... Szkoda czasu wogóle na rozmowy.....

Uczestniczyłeś w rekrutacji w firmie Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Zakład Przemysłu Drzewnego? Opowiedz o tym na naszym forum

Zostaw opinię o Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Zakład Przemysłu Drzewnego - Golub-dobrzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Zakład Przemysłu Drzewnego