phu K&M

Gorzów Wielkopolski

Opinie o phu K&M

macierzysta firma fajnemeble tak samo Nie uczciwa żaden producent a zwykły importer chińskich foteli fotele nowoczesne wzornictwo wykonanie przeciętne jakość plastików bardzo niska gwarancja niby obiecywana faktycznie nie ma żadnej jak coś się klientowi stanie to "...niech se sklei.. jak nie wie jak to wyślijcie klei i instrukcje.." do puki nie otrzyma pieniędzy na koncie to milutko potulnie po otrzymaniu wpłaty prostackie burackie podejście traktowanie kleinta

Zostaw opinię o phu K&M - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie phu K&M