Wenge - Meble Na Wymiar Krzysztof Reszczyński

Rumia

Wenge - Meble Na Wymiar Krzysztof Reszczyński

Opinie o Wenge - Meble Na Wymiar Krzysztof Reszczyński

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

jadi

Jak najdalej od tej firmy. Facet nie skończył pracy a skasował pieniądze. Nie odbiera telefonów. Już podczas instalacji mebli kuchennych podejrzewałem że coś jest nie tak. Cały czas dzwonił jego telefon, lecz go nie odbierał. Pewnie robi tak z niejednym klientem. Nie zamawiajcie jego usług - oszuka was.

niki

Zdecydowanie odradzam. Robota wykonana na odwal, byle szybciej. Ściany poobijane. Meble krzywo zainstalowane. Praca w ogóle nie została skończona a pieniądze skasował.

Zostaw opinię o Wenge - Meble Na Wymiar Krzysztof Reszczyński - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wenge - Meble Na Wymiar Krzysztof Reszczyński