Tomo Tomasz Pinkas

Wisła

Opinie o Tomo Tomasz Pinkas

krzysztofik

Pracownicy tej firmy narzekają, że własciciel im nie płaci. Podczas remontu u mnie to musiałem dac im narzeędzia do pracy. A własciciel na to jak na lato. UWAŻAJCIE WIĘC BO NIE PŁACI PODOBNO I NIE DAJE NARZĘDZI , NIE SZKOLI I NIE SPRAWDZA. JEST DOBRY TYLKO TWEDY KIEDY CHCE PODPISAC UMOWĘ .

daro+

Nie polecam tej firmy ,zbiera ludzi nie daje narzędzi , nie płaci, nie szkoli, każe robic a sam kasuje i zwala na innych . Byłem tam dwa miesiące i więcej straciłem niz zarobiłem.

Zostaw opinię o Tomo Tomasz Pinkas - Wisła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomo Tomasz Pinkas