Stol-Giel Firma Produkcyjna Leszek Gielas

Opinie o Stol-Giel Firma Produkcyjna Leszek Gielas

MONIKA

Podzielam zdanie poprzedniczki. U mnie Pan przyjechał na spotkanie ale gdy zobaczył że ma do wykonania tylko trzy szafki i blat nie raczył powiedzieć, że mu się to nie opłaca tylko powiedział że jednej szafki mi nie zrobi tak jak ja chcę bo to nie po stolarskiemu i zebrał swoje rzeczy i wyszedł ŻENADA

Anna

Najgorsza firma z jaką do tej pory się spotkałam. Na umówione w zakresie 3 godzin spotkanie nikt nie raczył przyjechać, gdy zadzwoniłam spytać dlaczego, tylko nam nie nakrzyczano i wykonawca sam raczył zrezygnować z wykonania usługi.

Zostaw opinię o Stol-Giel Firma Produkcyjna Leszek Gielas - Brody

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stol-Giel Firma Produkcyjna Leszek Gielas