Sorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ignacy Sorek

Mysłowice

Sorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ignacy Sorek

Opinie o Sorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ignacy Sorek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

to chyba sam pan Ignacy pisał

ja pracowałem pewien czas - atmosfera i praca faktycznie miła gorzej jeżeli dochodzi do zapłaty za wykonaną pracę - czekam trzeci miesiąc i raczej wątpię ,że dostanę już te pieniądze - dlatego niech każdy uważa i bez umowy najpierw nawet nie zaczyna pracy

Zostaw opinię o Sorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ignacy Sorek - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ignacy Sorek