Opinie o Perfekt S.C. Jacek Nowicki i Krystian Gordon w Malbork

counter
Niezadowolona klientka Nowy wpis

Przestrzegam przed firmą Perfekt reprezentowaną przez Jacka Nowickiego. Jest to producent mebli , traktujący klientów niepoważnie i lekceważąco. Trzy miesiące temu przyjął zlecenie na zrobienie mebli kuchennych pod wymiar. Zrobił nawet wstępne projekty. Na tydzień przed remontem kuchni mailem poinformował mnie , że rezygnuje ze zlecenia. Kontakt wcześniejszy z tym panem był również utrudniony to znaczy telefonów nie odbierał, na esemesy i maile nie odpowiadał. Jeżeli ktoś z państwa będzie chciał mieć nową kuchnię i nie przypłacić tego rozstrojem nerwowym radzę omijać tę firmę a pana Jacka w szczególności z daleka. To nie firma "Perfekt" a raczej"Zlewka" Małgorzata P.

Twoja wiedza to drogowskaz na drodze kariery wielu ludzi. Opowiedz o firmie Perfekt S.C. Jacek Nowicki i Krystian Gordon na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt S.C. Jacek Nowicki i Krystian Gordon - Malbork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.