Maciejczyk Sp.j. Tadeusz i Marcin Maciejczyk

Gniewkowo

Opinie o Maciejczyk Sp.j. Tadeusz i Marcin Maciejczyk

mutant

Jedni chwalą drudzy ganią :D Znam w tej firmie osoby, które pracują po 10 lat ale z całą pewnością tam lekka praca nie jest.

koala

u nich nikt niechce robić za mało ksiezniczka płaci ....hahahahh..ale kto musi to robi ...soewnoscia wiem ze wiara szuka gdzie indziej

konrad walenrod

Szkoda że płaca marna

zbój z Wierzchołek

potwierdzam,pracuje 21 lat,lekko nie jest ale szef jest super gosc,nigdy nie odmowi nikomu pomocy.niecierpi pijakow i zlodziei,ale to chyba normalne.mam wrazenie ze jest zbyt tolerancyjny na pijanstwo,.

Zostaw opinię o Maciejczyk Sp.j. Tadeusz i Marcin Maciejczyk - Gniewkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maciejczyk Sp.j. Tadeusz i Marcin Maciejczyk