Sosnowiec

Opinie o Drewmodel S.C. Zakład Modelarsko-Stolarski Stanisława Filipek Karina Kolano-Ułart

Centrum

Pracowalem w tym syfie bo inaczej trudno to nazwac. Praca w tej firmie wyglada tak Wlasciciele nic nie robia patrza tylko tobie na rece.Place minimalne a roboty sporo chca zeby zrobic,warunki i maszyny z okresu drugiej wojny swiatowej. Zaproponowali mi 10 zl na godzine z tego chcial pieniadze na ubezpieczenie . Takie zaklady pracy powinni zamykac!!!..Dwie osoby pracujace w tej firmie musza zapracowac na dwoch wspolnikow

Jak wygląda praca w firmie Drewmodel S.C. Zakład Modelarsko-Stolarski Stanisława Filipek Karina Kolano-Ułart ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Drewmodel S.C. Zakład Modelarsko-Stolarski Stanisława Filipek Karina Kolano-Ułart - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewmodel S.C. Zakład Modelarsko-Stolarski Stanisława Filipek Karina Kolano-Ułart