Klobuck

Opinie o Door-Holz S.C. Przedsibiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Telenga Jarosław Świąć Wojciech K

Niezadowolony

Bardzo ale to bardzo nierzetelna firma

Miałeś do czynienia z pracą w Door-Holz S.C. Przedsibiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Telenga Jarosław Świąć Wojciech K? Wiesz jakie są warunki pracy i czy wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków? Podziel się swoją opinią!

Zostaw opinię o Door-Holz S.C. Przedsibiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Telenga Jarosław Świąć Wojciech K - Klobuck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Door-Holz S.C. Przedsibiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Telenga Jarosław Świąć Wojciech K