Sawicki Stanisław Kingstan

Adres: Ogrodowa 27F, 42-575 Góra

NIP: 5921848294 REGON: 240894260

Sawicki Stanisław Kingstan

Opinie o Sawicki Stanisław Kingstan

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Kingstan Stanisław Sawicki ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Zostaw opinię o Sawicki Stanisław Kingstan - Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sawicki Stanisław Kingstan