Hemil Firma Usługowa Henryk Milarski

Toruń

Hemil Firma Usługowa Henryk Milarski

Opinie o Hemil Firma Usługowa Henryk Milarski

anonymous

Ta firma. widnieje teraz. ba zone Henryka i nic sie nie poleprzylo .Mimo tego ze daje umowe o prace to nie placi skladek do zusu. Pinadto ciezko od nich wyrwac pieniadze za prace .jesli zaplaci to zuca marne grosze jak glodnemu psu na porzarcie .nie polecam tej fimy

Opinia o Pracodawcy

Nie szanują pracownika czeba tyrac za 6 zł na czarno nawet nie można być chorym w tej firmie a o urlopie czeba zapomiec czeba tyrac bo powie że ważniejsza jest robota niż odpoczynek ponadto nie płacą za wykonane fuchy czeba uważać na to.

Zostaw opinię o Hemil Firma Usługowa Henryk Milarski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemil Firma Usługowa Henryk Milarski