Gotz Gebaudemanagement Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Gotz Gebaudemanagement Sp. z o.o.

abbaq

niestety marta dalej tam pracuje...

heh

Kadra kierownicza przewija się częściej niż pracownicy,więc o czymś to świadczy.Pracownicy zwłaszcza w millenium dostają marne grosze,do rzadko się zdarza by wypłata była taka jak się ustalało.Jeśli pani M.J. dalej tam robi to nic się tam nie zmieniło,gwarantuję.

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Gotz Gebaudemanagement Sp. z o.o.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o Gotz Gebaudemanagement Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gotz Gebaudemanagement Sp. z o.o.