Ewmar Sp.j. Ewa Wasilewska Marcin Szemborski

Koszalin

Opinie o Ewmar Sp.j. Ewa Wasilewska Marcin Szemborski

pomorze

WITAM AKTUALNIE PRACUJE DLA FIRMY GASTRU COOK & CLEANING WCZEŚNIEJ PRACOWAŁEM DLA TESS POLSKA ALE TO TA SAMA FIRMA. FIRMA NIE PŁACI NA CZAS ALBO W OGÓLE I UWAŻAJCIE NA SKŁADKI ZUS I ZGŁOSZENIA DO ZUS BO DAJĄ LUDZIOM UMOWY O PRACĘ A ZGŁASZAJĄ DO ZUS JAKO ZLECENIE I ODPROWADZAJĄ SKŁADKI OD DOCHODU 120 ZŁ TO JEST KPINA A JAK IDZIESZ DO ZUS I MÓWISZ ŻE MASZ UMOWĘ O PRACĘ TO ZUS NIC Z TYM NIE ROBI CZYLI CZUJĄ SIĘ BEZ KARNI I ROBIĄ CO IM SIĘ PODOBA LUDZI MAJĄ ZA NIC PO PROSTU ŚMIECI.

pewna pani

bardzo proszę o wpisy osoby ktore w ostatnim czasie zostały oszukane przez firme gastro service system ...smaczny garnuszek czy firme gastro cook & cleaning

Zostaw opinię o Ewmar Sp.j. Ewa Wasilewska Marcin Szemborski - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewmar Sp.j. Ewa Wasilewska Marcin Szemborski