F.U. Higiena System Małgorzata Szczerba-Wypychowska

Adres: ul. Stolarczyka 8 /10, Zakopane

F.U. Higiena System Małgorzata Szczerba-Wypychowska

Opinie o F.U. Higiena System Małgorzata Szczerba-Wypychowska

Smutna

Obcina pensje , ludzie się jej boja ,płaci w ratach na odwal się .Kazdy musi się przypominać i upominać ,wypłata po 2 miesiącach i potrąca za wyssane z palca rzeczy.Nie polecam i potwierdzam poprzedniczkę z zeszłego roku.

kasjenka

Wyzyskiwaczka,niewyplacalna,zatrudnia ludzi bez umowy,nie daje środków czystości,ludzie pracują ponad normy,NIE POLECAM,JAK NAJDALEJ OD TEJ OSOBY bez skrupułów

Zostaw opinię o F.U. Higiena System Małgorzata Szczerba-Wypychowska - Zakopane

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U. Higiena System Małgorzata Szczerba-Wypychowska