UDS Styl Studio Wykończenia Wnętrz

Opinie o UDS Styl Studio Wykończenia Wnętrz

fun-active

Firma zrealizowała dla mnie zlecenie doboru i montażu drzwi zewnętrznych. Spotkałem się z profesjonalizmem, punktualnością, dokładnością, rzetelnością. Polecam bez zawahania

STACH

Bardzo rzetelna firma, godna plecenia. Swietne wykończenie i przede wszystkim doradzanie. Jestem bardzo zadowolony z efektu.

Zostaw opinię o UDS Styl Studio Wykończenia Wnętrz - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UDS Styl Studio Wykończenia Wnętrz