Opinie o Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski w Brodnica

Monter wyposażenia budynków inwentarskich jakie ma obecnie stawki u nich w firmie, daje radę? Nie chce się sugerować starym ogłoszeniem z października. W ogóle jest jakiś nabór teraz, ktoś coś słyszał? Pytałem znajomych co ogarniają firmy w okolicy ale nie wiedzą

Robert. L. Nowy wpis

Jeleniewski nie wypłaca pieniędzy pracownikom. Zalega z płatnościami i dlatego nie ma pracowników i pracy. Jestem ciekaw czy administrator usunięte mój komentarz. Tutaj powinno byc miejsce na obiektywne komentarze. Niestety nie polecam pracowac w tej firmie. Osoby w biurze nie kompetentne.

Borys

Jestem zadowolony, wyjazdy 4tygodnie na 2 w domu , kasa się zgadza

Mlody Nowy wpis
@Borys

Przy jakiej pracy pracujesz? Jak to się stawkowo prezentuje?

aaa Nowy wpis
@Borys

A jak z benefitami i jakością samochodów ? Bezpiecznie się jeździ ? No i jakie są destynacje ? Biorą emerytów czy nie bardzo?

A z którymi się nie zgadzasz? Przeczytałem o dobrych zarobkach i kasie na czas to mnie zachęciło trochę, nie ukrywam. Chyba, że do warunków, atmosfery masz zastrzeżenia? Chętnie poznałbym szczegóły, bo tu same ogólniki praktycznie padały.

Firma Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Monter wyposażenia budynków inwentarskich. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Rysiek

Ostatnio była oferta dla pracowników fizycznych do prostych prac montażowych i skręcania drobnych elementów metalowych. Nie wymagali doświadczenia więc mógłbym spróbować swoich sił. Przyjmują jeszcze do takiej pracy? Przyuczają nowych?

rudy

nigdzie nie jest kolorowo , nie a co narzekać wszędzie dobrze gdzie nas nie ma szanuj szefa swego możesz mieć gorszego

Bania

Witam, jaki system pracy jest w tej firmie 8 czy 12 godzin za granicą? Jakie stawki dają i czy diety są?(usunięte przez administratora)

Cygan

Co było ustalone to słowo dotrzymane , dzięki firmie dostałem propozycje awansu i teraz nadzoruje pracowników Jeleniewskiego z ramienia zleceniodawcy. Gość dość oschły , ale konkretny i słowa dotrzymuje.

a

wyjechałem 4 tygodnie temu do pracy za granicą , dostałem stawkę 7 euro na rękę na początek bo jak mi powiedziano nie mam doświadczenia. na tle innych dłużej pracujących co majo po tyle samo , uważam , że zasługuje na więcej. jak na razie to nie mam zastrzeżeń .

Pawel

Napisze mi ktos jaka stawka dla poczatkujacych po ile godzin praca? Na wyjazdach ?

Abc

Pracuje trzeci miesiąc i jak na razie jest Ok

Wolny

Jestem tego samego zdania

Staszek

Dobra praca, pieniądze zawsze na czas, jak się ma chęć do pracy, to można całkiem nieźle zarobić.

Czy pracodawca Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mały

Masz jasno ustalone stawki za godzinę na wyjazdach , a na miejscu to nie wiem

Robi

Pracuje w firmie od 2011 roku na wyjazdach i jak do tej pory zawsze wszystko to co ustalone zostało wypłacone i dotrzymane było słowo . Jak potrzebuje zaliczki to zawsze firma pomoże . Pracować trzeba wszędzie , nigdzie Cię nie posadzą , ale jak jesteś w porządku dla firmy zawsze firma to doceni . Zarobki takie sobie , ale na te czasy dla mnie Ok .

sssss

zarobki za granica idzie zarobic

Czy udało Ci się może odzyskać rzekomy dług, który firma ta miała w stosunku do Twojej osoby? Od Twojego wpisu minęło już ponad dwa miesiące, więc może w tej kwestii coś udało się racjonalnie wyjaśnić? Daj znać bo strasznie mnie to ciekawi. Sprecyzujesz?

Sylwia

Zapoznasz mnie ze szczegółami? Dlaczego radzisz omijać firmę Jeleniewski? Chciałabym właśnie pogadać z kimś, kto tam już pracuje.

Sylwia

Chciałabym kupić płytki u Jeleniewski. Mają może darmową dostawę do domu? Z góry dzięki za odpowiedź.

Jestem ciekawa grafiku, czy jest elastyczny, dopasowany do pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski - Brodnica

• Jak się pracuje w Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski

Firma Jeleniewski - Jarosław Jeleniewski