Burziwoda S. i P. Gospodarstwo Sadowniczo-Szkółkarskie

Kobyla góra

Opinie o Burziwoda S. i P. Gospodarstwo Sadowniczo-Szkółkarskie

Asia

Praca ciężka za grosze w tragicznych warunkach. Nie polecam.

Edi

Praca spoko jest w miarę ciężko trochę... Wypłaty na czas zarobek na czarno 8 zł zarobek na umowie to 12.50 ale 480 zł odciągnąć z każdej wypłaty za połowę twojego podatku nie legalne ale tak już jest. Wiec przy 180 godzinach zarabia się około 1700 jak dobrze idzie na wiankach przy 16 godzinach można zarobić nawet do 60zl he he przez pierwsze dwa lata aż ręce zrozumia ze tak już musi być. Warto iść sprawdzić i samemu stwierdzić czy odbieranie waszej tygodniowki za wasz podatek to taka fajna sprawa :)

Znasz dobrze firmę Burziwoda S. i P. Gospodarstwo Sadowniczo-Szkółkarskie lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Burziwoda S. i P. Gospodarstwo Sadowniczo-Szkółkarskie - Kobyla góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Burziwoda S. i P. Gospodarstwo Sadowniczo-Szkółkarskie