pbo construkcjon

Ostrów Wielkopolski

Opinie o pbo construkcjon

sulfinio

zgadzam sie polska firma to oszukancy w kadrach obiecuja 1700e netto a jak masz jechac to kierownik exportu panie 1200e 12 do 14 godzin praca pon sob jestes neiwolnikiem niech se sobie zapierda la ja nie polecam polskiej firmy na zbity lep niemcy powinni ich w y p ie pprzzyccccccccccccc do polski robol prezesow dorabia zeby se bryki zmieniali chlopie omijaj te firme duzym lukiemmmmmmmmmm

slawek

lipa malo placa zadnych ubran niczego wszystko musisz sobie kupic. Zarobisz 1100 E. jak bedziesz posluszny.Nie polecam.

Zostaw opinię o pbo construkcjon - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pbo construkcjon