Ligocki Eugeniusz Skynet

Adres: Topolowa 4/39, 43-502 Czechowice-Dziedzice

NIP: 6521229033 REGON: 240529430

Ligocki Eugeniusz Skynet

Opinie o Ligocki Eugeniusz Skynet

Zostań bohaterem rynku pracy. Napisz co sądzisz o firmie Ligocki Eugeniusz Skynet w miejscowości Czechowice-Dziedzice. Oceń tego pracodawcę i daj nam znać, czy warto podjąć tutaj zatrudnienie. Już dzisiaj możesz zostać bohaterem rynku pracy.

Zostaw opinię o Ligocki Eugeniusz Skynet - Czechowice-Dziedzice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ligocki Eugeniusz Skynet