Sontronic Sp. z o.o.

Poznań

Sontronic Sp. z o.o.

Opinie o Sontronic Sp. z o.o.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Sontronic Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

pytan

jak wyglada praca dzis? Zarobki takie kiepskie rzeczywiscie?

Poki

Również odradzam tą firme. Pracodawca mimo trzykrotnego zapytania o ścieżke kariery dla danego stanowiska nie potrafił odpowiedzieć określając chociaż podstawowe zadania jakimi miałbym się zajmować. Wciąż wymigajaco odpowiadał, że na początku i tak poznaje się firme (to jest oczywiste). Bezsensownie wypytywał o wysokość wynagrodzenia. Po podaniu określił swoje - minimum krajowe, a ewentualne zmiany zależą od tego jak będzie w przyszłości. Brak konkretów = brak chęcia współpracy z mojej strony.

sony

Zgadzam się z przedmówca, wynagrodzenie to zawsze loteria. Zależy od humoru szefostwa i czy mieli jakieś wyjazdy(egipt itp.). Ogólnie praca dobra na czas studiów ale na dłuższą współprace nie polecam. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju,awansu a co za tym idzie podwyżki.

niezadowolony

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,30698 Gdyby nie szefostwo praca byłaby dobra. Płaca- z miesiąca na miesiąc gorsza, zależna bardziej od ilości wyjazdów szefostwa niż od wypracowanej kasy. Nie polecam.

Zostaw opinię o Sontronic Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sontronic Sp. z o.o.