Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe San-Sat s.c. Janusz Korżyk Jarzy Kaczor

Adres: Jagiellońska 16, 38-500 Sanok

NIP: 6870003899 REGON: 004013910

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe San-Sat s.c. Janusz Korżyk Jarzy Kaczor

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe San-Sat s.c. Janusz Korżyk Jarzy Kaczor

Uważasz, że o firmie San-Sat S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe San-Sat s.c. Janusz Korżyk Jarzy Kaczor - Sanok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe San-Sat s.c. Janusz Korżyk Jarzy Kaczor