Ardexim PH Zenon Brzeziński

Gdańsk

Opinie o Ardexim PH Zenon Brzeziński

Niezadowolona

Sprzedawca obraża Klientów, jest niemiły i opryskliwy! Zero jakiejkolwiek pomocy. Głupkowate aluzje, że jeżeli kupuje się sprzęt na firmę wyłudza się pieniądze od państwa za VAT... Nigdy nic nie kupie z tego sklepu i odradzam tam jakiekolwiek zakupy! Dramat...nie ma możliwości zareklamowania sprzętu

klient

a czyli poza tym ze firma mało profesjonalna to jeszcze takie rzeczy się dzieją??? Zgroza ... gdzie się jeszcze coś takiego uchowalo ....!!!

Zostaw opinię o Ardexim PH Zenon Brzeziński - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardexim PH Zenon Brzeziński