Trafo Sp. z o.o. Zakład Instalacji Sygnalizacyjnych

Opinie o Trafo Sp. z o.o. Zakład Instalacji Sygnalizacyjnych

Gont

Już tam nie pracuje - głównie przez pana ZJ i jego podejście psa ogrodnika. Firma na początku działalności była spoko, ale z czasem zrobił się burdel... głównie za sprawą rzeczonego gościa. Nie wiem jak teraz, ale słyszałem, że szukają ludzi i oferują dobre stawki...

BaRT

Szału nie ma, ale i tragedii też nie. Na rozmowie mówią czego chcą i tego wymagają. Pieniądze w zależności jakie sobie wynegocjujesz na początku - tak masz. W serwisie spoko, młoda, konkretna ekipa. Robią montaż i szukają ludzi do prostych robót, ale nie wiem jak ze stawkami. Generalnie jest OK.

Bond

Płaca 1200 netto na początek, tylko z tego co się dowiedziałem to ludzie po 4 latać stażu maja tyle samo. Jeśli chodzi o prace to raczej lajtowa, nie wymagająca myślenia, bo kto by nie potrafił latać cały dzień z kablem po suficie i przykręcać czujki przeciw pożarowe albo głośniki (tzw. DSO) Praca może i spoko ale nie wszyscy w ekipie są w porządku. Uważajcie na brygadzistę Bartka. Koleś nie wiem nawet jak się miernikiem posługiwać a zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadał.

Zostaw opinię o Trafo Sp. z o.o. Zakład Instalacji Sygnalizacyjnych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trafo Sp. z o.o. Zakład Instalacji Sygnalizacyjnych