hipermarket carrefour

Tarnowskie Góry

Opinie o hipermarket carrefour

Witam wszystkich bylych i obecnych pracownikow , macie racje co do tej firmy ze to jest balagan i mozna by jeszcze inaczej nazwac to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Byc moze nowy dyrektor cos zmieni na pierwszym miejscu powinien wywalic wszystkich z kadr menagerow i tych niby liderow oni bazuja na zwyklych robolach wszystkie Wasze poprzednie wypowiedzi sa prawdziwe szczesliwi ci ktorzy tam nie pracuja ale nie wszyscy musza z tamtad odejsc ludzie potrzebuja pracowac by zyc chodzby za psie pieniadze najlepiej ubrac [usunięte przez moderatora] koszulke czy bluzke i nosic rece w kieszeni a do tego przydalby sie bat zeby ludzi bardziej gonic do pracy wtedy oni nie musza nic robic robole za nich odwala robote by miec czas na spokojne nieograniczone sniadania i nietylko

Zostaw opinię o hipermarket carrefour - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hipermarket carrefour