Skwarek M. Hulimka J. Sp.j. Pracownia Projektowa

Zabrze

Opinie o Skwarek M. Hulimka J. Sp.j. Pracownia Projektowa

Zły

Niestety właściciele to złodzieje i wykorzystywacze. Pensje z miesięcznymi opóźnieniami, a całe rodziny jeżdzą firmowymi autami wziętymi w leasing. Wydawało by się, że praca u dr hab. Politechniki to zaszczyt i przywilej. Niestety jest zupełnie inaczej. Teraz mają nową technikę - zatrudniają tylko studentów na staż za 1200zł a po tym okresie wymieniają ich na nowych, jeśli nie chcą pracować dalej za te pieniądze. Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują góry złota, wycieczki na budowy itp. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Szczerze nie polecam.

Zostaw opinię o Skwarek M. Hulimka J. Sp.j. Pracownia Projektowa - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skwarek M. Hulimka J. Sp.j. Pracownia Projektowa