Seen Pro Katarzyna Komaniecka

Mysłowice

Opinie o Seen Pro Katarzyna Komaniecka

Bolo

Boże! Tym razem (usunięte przez administratora) okazała się architektem(usunięte przez administratora) z Mysłowic to zwykły nieuk. Ona nie ma żadnego wykształcenia. Zapytajcie się jej czy w ogóle zrobiła choć jeden projekt.(usunięte przez administratora) i jej mąż (usunięte przez administratora) to nie są uczciwi ludzie. Poczytajcie o nich w necie a zorientujecie sie że dziw, że jeszcze nie siedzą.

Dobra rada

Kręcą lody z mężem a wiele zakładanych firm i spółek to tylko przykrywka dla wyprowadzania pieniędzy ze stowarzyszenia Przyjazna Szkoła Mam nadzieję że prokuratura która zajęła się sprawą ukróci działania tych oszustów

Bóg

Na litość boską (usunięte przez administratora)nagle w Mysłowicach objawiła się jako projektantka wnętrz. Równie dobrze mogłaby objawić się jako górnik, prof uniwersytetu, papież. Ona na niczym się nie zna. To żart. (usunięte przez administratora)I tyle. I od lat w mieście to wszyscy wiedzą.

Zostaw opinię o Seen Pro Katarzyna Komaniecka - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seen Pro Katarzyna Komaniecka