Projektowanie Urbanistyczne mgr Fabian Jaskólski

Świdnica

Opinie o Projektowanie Urbanistyczne mgr Fabian Jaskólski

anomin

Zgodzę się z poprzednią opinią.( usunięte przez administratora )pracownika ma za nic, nie płaci na czas, a czasem w ogóle nie płaci pomimo umowy o pracę. Jest furiatem i wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy. Praca u niego to katorga. A szkoda, bo pierwsze wrażenie robi zupełnie inne - wydaje się być wspaniałym pracodawcą. Nie polecam.

fj
@anomin 28.07.2014 10:16

10 lat temu pracowałem u niego. Masakra. Stres. Nerwy i praca w niedzielę.

Problemy z wypłatami są na porządku dziennym, awantury też. Aż się nie chce do tego wracać. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Zostaw opinię o Projektowanie Urbanistyczne mgr Fabian Jaskólski - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projektowanie Urbanistyczne mgr Fabian Jaskólski