Opinie o Kolprojekt Sp. z o.o. Centralne Biuro Projektowo-Badawcze Budownictwa Kolejowego

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o Kolprojekt Sp. z o.o. Centralne Biuro Projektowo-Badawcze Budownictwa Kolejowego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolprojekt Sp. z o.o. Centralne Biuro Projektowo-Badawcze Budownictwa Kolejowego