A-z One Tomasz Gawron-Gawrzyński

Wrocław

Opinie o A-z One Tomasz Gawron-Gawrzyński

kafkaj

Niskie stawki, wyplaty zalezne od platnosci inwestorow a i to z opoznieniem. koncepcje platne "jesli sie spodoba" przy czym czesty jest brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Praca po godzinach, brak mozliwosci negocjacji umow. Brak profesjonalizmu w kontakcie z pracownikiem

były pracownik

Wypłaty nieregularne i uzależnione od wypłat od inwestorów, którzy bardzo często ulatniają się w trakcie - w sumie nie dziwie się im. Nieregularne godziny pracy, często w weekendy lub po nocach. Wiele koncepcji robionych za darmo - na zasadzie "może się uda"

ccc

praca nieregularna*

bbb

Śmieciowe umowy na fatalnych warunkach, kasa nieregularna i za mega marną kasę. Jeśli ktoś ma inne źródło utrzymania to dla sportu- czemu nie.

aaa

bierze studentów na słabe umowy i grosze płaci. Nie podpisuje uprawnień.

Zostaw opinię o A-z One Tomasz Gawron-Gawrzyński - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-z One Tomasz Gawron-Gawrzyński