Zahen Firma Projektowo-Usługowa Henryk Zachariasz

Kraków

Opinie o Zahen Firma Projektowo-Usługowa Henryk Zachariasz

BB

No, synalek jest wredny i zabija jak tlenek węgla. Można się dużo nauczyć od szefa, można się dużo narobić i niewiele, albo i nic nie zarobić. Hehehe.

sprawiedliwość

Szef to niesprawiedliwy i okrutny człowiek, nie znoszący sprzeciwu, pomijając inne naganne cechy. Syn szefa [usunięte przez moderatora] to naprawdę zły i toksyczny człowiek. W głównej mierze on odpowiada za toksyczną atmosferę w biurze. Na pierwszy rzut oka spokojny i religijny, a tak naprawdę to człowiek obłudny, zakłamany i bez skrupułów. Wymyśla nieprawdopodobne i zagmatwane intrygi i jest w tym dobry. Manipuluje ojcem. Opowiada mu najróżniejsze kłamstwa o pracownikach, których chce wyeliminować. Działa na dwa fronty. Werbuje ludzi na swoją stronę obiecując im różne rzeczy. Nieświadomy niczego szef myśli, że to on kieruje firmą, a tak naprawdę robi to jego synalek.Może minąć sporo czasu zanim się człowiek w tym wszystkim połapie. Brak w tym wszystkim logiki, bo ofiarami nękania padają głównie osoby cechujące się mocnymi zasadami etycznymi i dobrymi wynikami w pracy, co wpływa na ostateczny spadek wydajności. Panuje tam atmosfera zastraszenia, niepewności, ciągłej kontroli. Są też plusy pracy w tym miejscu. Można się dużo nauczyć w sensie zawodowym od szefa, ale w tym celu trzeba "sprzedać duszę". Doświadczenie pracy w firmie Zahen można podsumować jednym zdaniem: "Co cię nie zabije, to Cię wzmocni".

Zostaw opinię o Zahen Firma Projektowo-Usługowa Henryk Zachariasz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zahen Firma Projektowo-Usługowa Henryk Zachariasz