Tektonika Architekci S.C.Sławomir Florkiewicz Agnieszka Florkiewicz

Kraków

Opinie o Tektonika Architekci S.C.Sławomir Florkiewicz Agnieszka Florkiewicz

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Tektonika Architekci S.C.Sławomir Florkiewicz Agnieszka Florkiewicz ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

BIBI
@admin 08.11.2015 23:56

Zostaw opinię o Tektonika Architekci S.C.Sławomir Florkiewicz Agnieszka Florkiewicz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tektonika Architekci S.C.Sławomir Florkiewicz Agnieszka Florkiewicz