TEK-projekt Biuro Usług Projektowych Tomasz Kulczycki

Wrocław

Opinie o TEK-projekt Biuro Usług Projektowych Tomasz Kulczycki

hgthasd4ghyus

Biuro ma dość duży rozmach jeśli chodzi o zakres działalności, metody projektowania i wykorzystywane oprogramowanie, a także wyzysk pracowników oraz tworzenie toksycznej atmosfery w biurze.

lie

Warunki ogólnie niezachęcające. Syf, kiła i mogiła. Niestety. Do kompletu ciche lizusostwo i obłuda. Polecam szukać poważniejszego pracodawcy.

xyz

Cyrk na kółkach. Ktoś wcześniej pisał o braku organizacji - panuje istny chaos i dezorganizacja. Szefowie oderwani od rzeczywistości, nie wiedzą co w biurze się dzieje. O dobrych pracowników się nie dba, a na siłę się trzyma byle co. Duża rotacja pracowników. Co chwilę przychodzą nowi, nawet studenciaki nie mogący skończyć polibudy. Jeśli szukasz pracy w której się rozwiniesz, to omijaj to biuro. Tu ani się nie nauczysz, ani nie zarobisz. Dorobisz się co najwyżej wrzodów, a opisywanej w ogłoszeniach "niepowtarzalnej atmosfery pracy" bedziesz miał dość po tygodniu, jak już się przekonasz co to rzeczywiście znaczy.

kluska

Nic dobrego w tej firmie cię nie spotka. Wyzysk, praca ponad siły i brak jakiejkolwiek organizacji w biurze.

Anonim

Obawiam się, że ta druga :/ Chociaż nauczyć się tam można dość sporo.

Pablo

Praca w tej firmie to niemalże wolontariat połączony z wyzyskiem. Na start dostajesz 1200zł, a potem jak chcesz więcej to szukaj innej roboty! Dramat! A szef do burak. Jego przydupas też.

On 28
@Pablo 05.01.2015 09:59

Witam , a która opinia jest bliższa prawdy?

Only

Praca u Pana Tomasza jest bardzo przyjemna. Duże możliwości rozwoju, ciężko na coś narzekać.

Zostaw opinię o TEK-projekt Biuro Usług Projektowych Tomasz Kulczycki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEK-projekt Biuro Usług Projektowych Tomasz Kulczycki