R-B-R Opole Biuro Projektowe Wycena Nieruchomości

Opole

Opinie o R-B-R Opole Biuro Projektowe Wycena Nieruchomości

anominus

potwierdzam, uwaga na tego typa!!!

mariusz

Potwierdzam, wlasciciel to drobny cwaniaczek i w dodatku oszust nie placi za wykonane dla niego proj. swoim podwykonawcom. Wszystko zleca na zewnatrz zazwyczaj studentom, ktorych tez max wykorzystuje i placi grosze! uwaga nie placi zusow.

stolarz

Uwaga na tą firmę nie wywiązuje się z umów, nie dotrzymuje terminów! opóźnienia min. 2-3 lata!!! Firma 1 osobowa + student bez doświadczenia pracujący z doskoku. Projekty na poziomie 1 roku studiów zaocznych!nie dopracowane z błędami. Właściciel nie pracuje już w zawodzie dobrych kilkanaście lat! wszystko zleca poza biuro. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o R-B-R Opole Biuro Projektowe Wycena Nieruchomości - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R-B-R Opole Biuro Projektowe Wycena Nieruchomości