Prozamet-System Ak

Gdańsk

Opinie o Prozamet-System Ak

sąsiadka

Mó∆jTy Boże, Rafcio, czy ty nigdy nie wydoroślejesz. Rozumiem, że to reklama rodzinnej firmy. Ale - niestety - nieprawdziwe w niej fantazje .

Popieram

Witam, popieram opinię Zachwyconego ;). Dodatkowo służbowy samochód i mieszkanie, wypasiony laptopik, własna seksowna sekretarka i fundusz reprezentacyjny ;). Ach, żyć nie umierać.

Zachwycony

Praca w Prozamet -System AK to istny raj. Człowiek się nie przemęcza, atmosfera wspaniała, zarobki wysokie ;). i dodatkowe świadczenia socjalne, dopłaty do urlopów, jednym słowem bajka.

Zostaw opinię o Prozamet-System Ak - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prozamet-System Ak