Perfect Space

Opinie o Perfect Space

Zachwycony

Na firmę Perfect Space trafiłem przypadkiem, kiedy szukałem kogoś, kto pomoże mi wykończyć apartament. Już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że trafiłem na prawdziwych fachowców. Co prawda dość długo musiałem czekać na wolny termin, bo firma ma bardzo napięty grafik, ale dziś wiem, że było warto! Rozwiązania, które mi zaproponowano w apartamencie są bardzo wygodne, a sam nigdy bym o nich nie pomyślał. Poza tym podczas remontu nie musiałem się o nic martwić!

klient

Perfect Space to firma warta uwagi, jeśli cenicie sobie wnętrza oryginalne i eleganckie. Poszukiwaliśmy architektów którzy stworzą projekt ekskluzywnego biura i udało im się to w zaskakująco szybkim czasie. Przed pierwszym spotkaniem z projektantami wypełniliśmy ankietę dostępną na ich stronie, dzięki czemu już na pierwszym spotkaniu zajęliśmy się konkretami, a nie traceniem czasu na opowiadanie czego właściwie oczekujemy.

Zostaw opinię o Perfect Space - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Space