Normatyw Usługi Kosztorysowo-Projektowe Piotr Raczyński

Siedlce

Opinie o Normatyw Usługi Kosztorysowo-Projektowe Piotr Raczyński

Adam

Realizacja była sprawna, doradztwo i obsługa na poziomie . Sam jestem przedsiębiorcą i uważam ze opinia poprzednia raczej dotyczy jakiegoś problemu konkurencji. Pan Wald i Klient 2 to raczej powinni sie ujawnić tak uważam , bo po tonie widać od razu jakiś problem z emocjami , a moze to jedna osoba ? . To obrzydliwe ale wariatów nie brakuje. Ja polecam gorąco . A fuj panie Waldi .... Dobrze ze w dzisiejszych czasach możemy sprawdzić kto pisze takie bzdury nie życzę nikomu takiej konkurencji i szczerze współczuje . Cóż słoma z butów i buractwo.

waldi

Zgadzam sie, firma jak sam jej przedstawiciwel jest godna pożałowania. Szkoda czasu nerwow i pieniędzy na wspòłpracę z tym panem. Nie polecam

Bolek
@waldi 18.09.2015 14:59

zgadzam się w 100%

Klient

Gorąco polecam, szybka i rzetelna obsługa jakich mało na lokalnym rynku. Większosć kusi Klientów zgrabnymi opisami i stronami w tym przypadku niz z tych rzeczy . Jestem bardzo zadowolony i polecam innym.

klient 2
@Klient 21.01.2015 13:24

To jakiś obrzydliwy żart.Na lokalnym rynku opinia oparta na faktach jest zdecydowanie negatywna. Najlepiej zweryfikować opinię na "żywo". Internet wszystko przyjmie i wyświetli.

Zostaw opinię o Normatyw Usługi Kosztorysowo-Projektowe Piotr Raczyński - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Normatyw Usługi Kosztorysowo-Projektowe Piotr Raczyński